Hrvati imaju precog kriminaliste

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Prži se srce moje
Od ljubavi tvoje
Drugi nam sreću kroje
Tužni smo oboje
:lol:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nagradna igra: tko pogodi odakle je ovaj citat, dobi jedan sprženi CD (na kojem Ire pjeva "is you is or is you ain't my baby") ..
Pržiš mi dušu na laganoj vatri
Ne!
To nije vatra!
To je plamen!
:D
Instant Geek. Just Add Coffee.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Ire wrote:nagradna igra: tko pogodi odakle je ovaj citat, dobi jedan sprženi CD (na kojem Ire pjeva "is you is or is you ain't my baby") ..
Pržiš mi dušu na laganoj vatri
Ne!
To nije vatra!
To je plamen!
:D

Iz Alana Forda? :drunken:
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Ire wrote:nagradna igra: tko pogodi odakle je ovaj citat, dobi jedan sprženi CD (na kojem Ire pjeva "is you is or is you ain't my baby") ..
Pržiš mi dušu na laganoj vatri
Ne!
To nije vatra!
To je plamen!
:D
Koja pljuga od pitanja.
Tom i Jerry u vjerojatno najboljoj epizodi gdje Tom zgodnoj maci pod prozorom mlati po bajsu sve u šesnajst i pjeva:

Is you is or is you ain't my BEJJJBEEEEJJJJ!!!!

I mislim da je kod citata mala greškica jer na kraju mislim Tom spominje nekakvu lomaču, a ne plamen.
Al nisam siguran.
:D: :D:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Bubba Zanetti wrote:Koja pljuga od pitanja.
Tom i Jerry u vjerojatno najboljoj epizodi gdje Tom zgodnoj maci pod prozorom mlati po bajsu sve u šesnajst i pjeva:

Is you is or is you ain't my BEJJJBEEEEJJJJ!!!!

I mislim da je kod citata mala greškica jer na kraju mislim Tom spominje nekakvu lomaču, a ne plamen.
Al nisam siguran.
:D: :D:
nisam sigurna, al ja sam ovako zapamtila :D
legendarna epizoda
a najbolje je što citirani tekst kaže ne maci nego cucku :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

E...
Kad smo već kod legendarnih crtića da li je ko gledao i da li se sjeća jednog u kojem nekakv ludi žabac sa polucilindrom pjeva:

Hello, my baby! Hello, my honey! hello, my ragtime gal!

:lol2: :lol2:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

taj se zove:
One Froggy Evening
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Bugs Bunny u prijevodu mog djetinjstva imao je dva koja su mi se neizbrisivo urisalal u sjećanje for no reason I understand

jedna je onaj kad ptica-sin lovi Zekoslava, a tata sin je na nekoj grani
pa ptica sin gurne pušku u rupu i broji do četiri, ali ne zna brojat, te zec produži cijev puške uprene u njegovu rupu sve do grane na kojo je ptica-otac
pasin kad nabroji do četiri puca u taticu koji tada viče "tužit ću te sestri" što sinček i opet čuje kao četiri i samo i dalje puca.

a drugi sa zečicom Miiiliiiiiiiiiicom. A classic.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Moj favorit je ipak:

"Mazit ću ga i pazit ću ga i zvat ću ga Darkić!"

:uzdravlje:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Bubba Zanetti wrote:E...
Kad smo već kod legendarnih crtića da li je ko gledao i da li se sjeća jednog u kojem nekakv ludi žabac sa polucilindrom pjeva:

Hello, my baby! Hello, my honey! hello, my ragtime gal!
Slična scena i ista pjesmica je u Spaceballsima ;) Kraj filma, ekipa ulazi u svemirski birc, za stolom sjedi posada Nostroma (isti glumci i sve) i onda jednom od njih pozli, padne na stol, iz trbuha mu izađe alien i zapjeva...
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Izitpajn wrote: Slična scena i ista pjesmica je u Spaceballsima ;) Kraj filma, ekipa ulazi u svemirski birc, za stolom sjedi posada Nostroma (isti glumci i sve) i onda jednom od njih pozli, padne na stol, iz trbuha mu izađe alien i zapjeva...
Evo ga tu je...

http://www.youtube.com/watch?v=saU-Bl0feSs

:blob:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Kad smo već kod Bugsa, sjeća se tko one epizode kad mama lešinar uči sina lešinara kako se lovi pa ga tjera da ulovi Bugsa, al on ne želi izaći iz gnijezda i stalno se idiotski smije i govori no, no, no, no, no...?

I još nešto. U nekoliko epizdoa Bugsa se usred jurnjave ili slične skcije pojavljuje crna vrana, koja polako prolazi ekranom spuštene glave i svakih nekoliko koraka poskoči i uvijek ju prati ista glazba. Ȓim se pona pojavi, akcija se zaustavlja, muzika prestaje i svi ju ukočeno promatraju kako polako hoda. Ȓim nestane s ekrana, akcija se nastavlja kao da se ništa nije događalo.
Kome god to pričam, nitko se ne može toga sjetiti. Recite mi da ne patim od halucinacija. :dontknow:

Usput, sad kad je prženje legalno, jel ima netko tih Bugs Bunny i sl. crti... ma ništa, zaboravite da sam išta pitao! :angel:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Kad smo već kod Bugsa, sjeća se tko one epizode kad mama lešinar uči sina lešinara kako se lovi pa ga tjera da ulovi Bugsa, al on ne želi izaći iz gnijezda i stalno se idiotski smije i govori no, no, no, no, no...?

I još nešto. U nekoliko epizdoa Bugsa se usred jurnjave ili slične skcije pojavljuje crna vrana, koja polako prolazi ekranom spuštene glave i svakih nekoliko koraka poskoči i uvijek ju prati ista glazba. čim se pona pojavi, akcija se zaustavlja, muzika prestaje i svi ju ukočeno promatraju kako polako hoda. čim nestane s ekrana, akcija se nastavlja kao da se ništa nije događalo.
Kome god to pričam, nitko se ne može toga sjetiti. Recite mi da ne patim od halucinacija. :dontknow:
ne haluciniraš!
no no no no no

:lol2:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

meni je ipak najlegendarnija epizoda "Back Alley Op-Roar" sa Sylvesterom i Elmerom ..
Elmer se sprema na spavanje a Sylvester u njegovom dvorištu, uz pun Mjesec, pjeva arije iz svih mogućih mjuzikala ..
:lol2:
najbolja je scena kad ga Elmer s nečim otpizdi s "pozornice", naiđe neki zbunjeni mačketinus, podigne note s poda, malo ih okreće, okreće i onda iznenada počne pjevati neku opernu ariju soprano glasom
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply